.

.

Т-Моќ (6.6 ft Долг Кабел) Ac Адаптер Компатибилен со Американските Градинар YS24 Мерило 24V WeedEater C-Max Cordless WLT24 Yardstick24V Линија 24 25 Volt Трева Тример Edger Класа 2 Батерија Полнач

Т-Моќ (6.6 ft Долг Кабел) Ac Адаптер Компатибилен со Американските Градинар YS24 Мерило 24V WeedEater C-Max

DEN 779.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Т-Моќ (TM) Направени со највисок квалитет (( Екстра Долг 6.6 ft кабел мозок )) Вкупна Должина на Кабелот Е Продолжен до 6.6 ft.Бренд-нови Влезниот Напон Спектар : AC 100 V - 240 V. 1-година ограничена гаранција.Компатибилност : 24 V ~ 25 V Американски Градинар / Мерило / Weed Eater Yardstick24 V Линија 24 Volt Трева Ножици.Т-Моќ Направени со највисок квалитет (( Екстра Долг 6.6 ft кабел мозок )) Вкупна Должина на Кабелот Е Продолжен до 6.6 ft Бренд-нови Влезниот Напон Спектар : AC 100 V - 240 V 1 година ограничени warranty Compatibility : 24 V ~ 25 V Американски Градинар / Мерило / Weed Eater Yardstick24 V Линија 24 Volt Трева Ножици.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата