.

.

Omnihil AC/DC Адаптер Компатибилен со Адаптер Техника ATS050T-P/A121 50 Вати Адаптер за Напојување

Omnihil AC/DC Адаптер Компатибилен со Адаптер Техника ATS050T-P/A121 50 Вати Адаптер за Напојување

DEN 575.04

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Адаптер Оценка : World Wide 100 V ~ 240 V 50/60 Hz - УЛ НАВЕДЕНИ.Сите производи се тестирани за да се надмине/исполнат стандардна спецификација.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита). 5 ГОДИНИ БЕСПЛАТНО ГАРАНЦИЈА. 3-ТО ЛИЦЕ НЕ ОЕМ ДЕЛОВИ.Не Содржи : Алкална / Никел / NIMH или Литиум Јон Батерии.На сликата е прикажано тука се САМО индикативни.Ако има било какви недоследности помеѓу сликата и вистинскиот производ, вистински производ ЌЕ владее.Адаптер Оценка : World Wide 100 V ~ 240 V 50/60 Hz - УЛ НАВЕДЕНИ / Сите производи се тестирани за да се надмине/исполнат стандардна спецификација / OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита) / 5 ГОДИНА БЕСПЛАТЕН ГАРАНТЕН / 3-ПАРТИСКИ АДАПТЕР НЕ ОЕМ ДЕЛОВИ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата