.

.

PPJ AC во Кабелот за Напојување Штекер Приклучок за Кабелот за Приклучок Води за NordicTrack NCCEL09940 NEL09940 CX990 Елипсовидна Нордиските Пратите Аудио Strider 990 Елипсовидна Дел#179481

PPJ AC во Кабелот за Напојување Штекер Приклучок за Кабелот за Приклучок Води за NordicTrack NCCEL09940 NEL09940

DEN 1639.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

❤【Моќ Спецификации】 : Лаптоп, Полнач / Адаптер / Кабел во светот влезниот напон спектар : 100-240 V 50/60 HZ. ❤【Компатибилен Со】 : Нашиот производ е замена.не orginal,но Сите Лаптоп Полначи&Кабли биле 100% тестирани се осигурате дека работи со моделите прикажани во та титула. ❤【Заверена】 : Сите наши производи се CE FCC Ro HS одобрен со текот-напон,над-струја,во текот-оптоварување,кратки-коло заштита.Секој производ е подложена на 48-часовен стареење тест. ❤【Најдобра Услуга】 : Ние нудиме еден не-прашања, побара полн со пари гаранција за враќање.Дополнително, за 3 година од денот на купувањето, ние ќе размена вашиот производ бесплатно треба да стане неисправни. 24 часа услуги на клиентите.PPJ AC во Кабелот за Напојување Штекер Приклучок за Кабелот за Приклучок Води за Nordic Track NCCEL09940 NEL09940 CX990 Елипсовидна Нордиските Пратите Аудио Strider 990 Елипсовидна Дел#179481 Велосипеди Nordic Track Audio Strider.Важна Забелешка 1)Внатрешна употреба. 2)ве Молиме да не го користите преоптоварување. 3)подобро е да се користи помалку од 80% од целосната товари.Инаку, животниот век на напојување / кабелот ќе биде во голема мера се намали.Направени од високо-квалитетни материјали за да се обезбеди стабилна работа на опремата.Мал и лесен, тоа лесно можат да бидат ставени во ранец, паричникот или компјутер торба.Спецификација за производ : Влез : AC100-240 V 50/60 Hz Приклучок : ве Молиме да НИ го потврдите модел на адаптерот треба пред купување!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата