.

Челичната Машина Завртка, Цинк Позлатен Заврши, Рамна Глава, Дупчиња Диск, ги Исполнува ASME B18.6.3/SAE J82,
Обновено

Челик често се користи во апликации каде сила е примарен.Цинк позлата отпорен на корозија и има рефлект�

Достапно за вашата нарачка
Премиер-Линија 9130861 Машина Завртки, Метрички, Пан Главата, Филипс Диск, М2.5-0.45 X 12MM, Одделение А2-70
Обновено

Големина : М2.50.45 X 12 MM.Пан Главата, Филипс Диск.Користење со ореви или preнавој дупки на ист дијаметар & нишк

Достапно за вашата нарачка
Fiberglass Машина Завртка, Рамна Глава, Дупчиња Диск, 8-32, 1/4 Должина (Пакување од 1)
Обновено

Машина Завртки често се користат со ореви или управувано во прислушувани дупки.Fiberglass е погоден за аплик

Достапно за вашата нарачка
Премиер-Линија 9034767 Дрво Завртка, Рамна Глава Филипс, 6 X 1-1/4 во, Тврда Месинг, Пакување од 25
Обновено

Глава Тип : Рамна глава филипс.Дијаметар & Должина : #6 X 11 / 4 инчи.Дизајниран за да прикачите дрво на дрво и�

Достапно за вашата нарачка
На Hillman Група 45760 1/4-20-Инчен x 1-1/2-Инчен Ѕвезда Вози Копчето Глава на Машина за Безбедност на Завртка,
Обновено

Земја На Потекло : Сад.Пакет должина : 1.6".Пакет Ширина : 1.3".Пакет Висина : 2.5".Опис на производот Машина зав�

Достапно за вашата нарачка
На Hillman Група 45804 1/4-20-Инчен x 1-1/2-Инчен Ѕвезда Вози Копчето Глава на Машина за Безбедност на Завртка,
Обновено

Земја На Потекло : Сад.Пакет должина : 2.5".Пакет Ширина : 1.4".Пакет Висина : 1.4".Опис на производот Машина зав�

Достапно за вашата нарачка
Премиер-Линија 9074382 Машина Хексадецимален Завртки Ореви, 12-24, Цврсти Месинг, 50-Пакет
Обновено

Големина : #1224 Многу честа и разноврсна орев.Истиот во дизајнот како стандард хексадецимален орев, но по�

Достапно за вашата нарачка
ARAARC975 Рамна Глава Завртка 3xX5mm (10) ARRMAC975
Обновено

ARAC975 ARC975 ARAARC975 ARRMAC975 ARAC9759 ARC9759 ARAARC9759 ARRMAC9759 RAC9759 RC9759 RAARC9759 RRMAC9759 Овие висококвалитетни Рамна Глава Хексадец�

Достапно за вашата нарачка
uxcell a15070200ux0005 М5 х 8мм 304 од не ' Рѓосувачки Челик Филипс Пан Главата Завртки Болт (Пакување од 60)
Обновено

Глава Стил : Тркалезна / Пан Главата; Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Пакет Содржина : 60(+ / 2%) x Филипс

Достапно за вашата нарачка
10-32 x 1/2 Машина Завртки/Шест-Лобус/Решетка Глава/Челик/Цинк (Картон: 7,000 компјутери)
Обновено

Решетка Шест Лобус.Машина Завртка.Произведен да SAE J82 спецификации.Целосно Навој.Челик Цинк Позлатен.Пр�

Достапно за вашата нарачка
Тешко да се Најде Fastener 014973458003 Филипс Решетка Машина Завртки, 6mm-1.00 x 40mm, Парче-8
Обновено

Дијаметар : 6 Mm.Должина : 40 Mm.Материјал : Челик.Крај : Цинк.Глава Стил : решетка (Филипс).Ние акции широк спек

Достапно за вашата нарачка
8-32 x 1/2 Машина Завртки/Шест-Лобус/Решетка Глава/Челик/Цинк (Картон: 9,000 компјутери)
Обновено

Решетка Шест Лобус.Машина Завртка.Произведен да SAE J82 спецификации.Целосно Навој.Челик Цинк Позлатен.Пр�

Достапно за вашата нарачка
Најлон 6/6 Пан Глава на Машина со Завртки, Off-Бела, Дупчиња Диск, 8-32 Тема Големина, 3/16 Должина, Целосно
Обновено

Машина завртки се навој сврзувачки елементи кои се обично се користи со ореви или drilled и прислушувани (н�

Достапно за вашата нарачка
Нерѓосувачки Челик Машина Завртка, Обична Заврши, Рамна Глава, Ѕвезда Диск, 1/8 Должина, 2-56 Теми (Пакување
Обновено

Нерѓосувачки челик обезбедува отпорност на корозија.Ѕвезда уредот има шестпосочи вовлекување кој обез

Достапно за вашата нарачка
2-56 x 3/8 Дупчиња Овална Глава на Машина Завртки Нерѓосувачки Челик 18-8 Количина 100
Обновено

Глава Висина : 0.080".Countersink Агол : 82 Степен.Навој Дијаметар : 0.086".Теми По Инч (TPI) : 56 Груб или парична Казна Те�

Достапно за вашата нарачка
X-DREE M5x12mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Целосно Тема Рамна Глава Torx Пет-Лобус Завртка 20pcs(M5x12mm 304
Обновено

Име на производ : Рамна Глава Torx Завртки; Пакет Содржина : 20pcs x Рамна Глава Torx Завртка.Главната Боја : Среб

Достапно за вашата нарачка
(2500pcs) М4-0.7 X 10мм Метрички Безбедност Машина Завртки со Рамна Глава Torx Pin Нерѓосувачки Челик Бродови
Обновено

M4 X 0.7 10мм Метрички.Машина Завртки.Станот Countersunk Head 6Лобус Pin Вози Torx Бренд 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик (188).По

Достапно за вашата нарачка
150-330mm Електрични Внатрешни Проширување Цевка Слот Машина Цевка Beveling Машина Ритам Машина 220V
Обновено

Работен опсег : 150330mm.Beveling Дебелина : 1.520mm.Мотор Моќност : 1500 W.Напојување?AC220 V 50 / 60 Hz.Обично на производот ќ�

Достапно за вашата нарачка
(10000pcs) 1/4-20 X 1, Машински Завртки, Круг Главата, Дупчиња Диск, 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8), Бродови
Обновено

1 / 4"20 X 1".Машина Завртки, Круг Главата, Дупчиња Диск.stainless_steel_188 1 / 4"20 X 1", Надворешно Навој сврзувачки елеме

Достапно за вашата нарачка
(5000pcs) 12-24 X 3, Машински Завртки, Овална Глава, Филипс Диск, 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8), Бродови
Обновено

#1224 X 3".Машина Завртки, Овална Countersunk Head, Cruciform Одморите Диск.stainless_steel_188 #1224 X 3", Надворешно Навој сврзувачк�

Достапно за вашата нарачка
1/4-20 x 3/4 инчи (25 компјутери) Филипс Пан Глава на Машина Завртка Болт, на 304 Нерѓосувачки Челик 18-8 Завртка,
Обновено

Тема Големина : 1 / 420; Завртка Должина : 3 / 4".Тема Покриеност : Целосна Тема.Идеален за употреба каде рамна �

Достапно за вашата нарачка
(10000pcs) 10-32X3/8 Машина Завртки со Рамна Undercut Слот Вози Челик
Обновено

Волумен Цена Крши Достапни.Контакт Aspen Сврзувачки Елементи 1032 X 3 / 8 Станот Undercut Слот Диск.Целосната Тема.

Достапно за вашата нарачка
На Hillman Група 3990 М4-0.70 x 20mm Метрички Нерѓосувачки Челик Пан Главата Филипс Машина Завртка (15-Pack)
Обновено

Машина завртки се целосно навој заедно вратило.Се зацврсти со шрафцигер да се намали ризикот од надстег

Достапно за вашата нарачка
10-24 x 5/8 Машина Завртки/Дупчиња/Fillister Глава/Челик/Цинк Жолта (Картон: 7,000 компјутери)
Обновено

Fillister Дупчиња.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 & SAE J82 спецификации.Целосно Навој.Челик Цинк Жолта Поз

Достапно за вашата нарачка
6-32 x 1/2 Груб Навој Машина Завртка Филипс Рамна Глава 100 Степен Нерѓосувачки Челик 18-8 Црна Оксид Pk 5000
Обновено

Ве молиме погледнете го спецификации во табелата подолу за целосна детали.Ако имате било какви прашања

Достапно за вашата нарачка
10-24 x 1/2 Машина Завртки/Дупчиња/Круг Глава/Челик/Цинк Жолта (Картон: 8,000 парчиња)
Обновено

Круг Дупчиња.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 & SAE J82 спецификации.Целосно Навој.Челик Цинк Жолта Поз�

Достапно за вашата нарачка